Viking Line vastab esimese laevandusettevõttena COVID-19 ohutuse tagamise nõuetele

Viking Line on esimene laevandusettevõte, kellele sertifitseerimisühing Det Norske Veritas Germanischer Lloyd (DNV GL) omistas My Care ohutuse tagamise nõuetele vastavust kinnitava sertifikaadi. See hõlmab kõiki seitset Viking Line’i laeva ja kuut terminali, kus edukalt hallatakse ja ennetatakse nakkusriske, sealhulgas COVID-19 nakkust.

Viking Line on pikka aega tegelenud ennetustööga nakkusohu vähendamiseks. DNV GL-i sertifikaat My Care kinnitab, et Viking Line tegi ka koroonapandeemia ajal kvaliteetset riskiennetustööd, et viirus ei kahjustaks reisijate turvalisust. Kontrolliti kõiki Viking Line’i laevu – Viking Grace’i, Amorellat, Rosellat, Cinderellat, Gabriellat, Mariellat ja Viking XPRSi, samuti Stockholmi, Kapellskäri, Mariehamni, Turu, Tallinna ja Helsingi terminale.

„Reisijate ja töötajate turvalisus on Viking Line’i jaoks ülimalt oluline. See oli esikohal ka kevadise pandeemia ajal. Nii laevameeskondi kui ka terminalide töötajaid hoiti pidevalt kursis, milliseid töövõtteid ja kaitsevahendeid kasutada. Meie töötajad tegid nakkusohu vähendamiseks muljetavaldavaid pingutusi. Kvaliteedi tagamiseks otsustasime lasta oma tööd kontrollida kolmandal osapoolel,” räägib Viking Line’i president ja tegevjuht Jan Hanses.

„Õnnitleme Viking Line’i My Care kvalifikatsiooni saavutamise puhul. My Care põhirõhk on nakkushaiguste ennetamisel. See näitab Viking Line’i tugevust turvalise keskkonna loomisel nii oma laevadel kui ka terminalides. Kolmanda osapoole hinnang tagab reisijatele, et Viking Line kasutab õigeid meetmeid inimeste kaitsmisel, ”ütleb DNV GL-i tegevjuht Luca Crisciotti.

DNV GL on juhtiv ülemaailmne sertifitseerimisühing, mis tegutseb enam kui 100 riigis. DNV GL väljatöötatud My Care hoolduslahendused ja hindamisteenused tagavad minimaalse nakkusohu. My Care metoodikat rakendatakse ka haiglate kvaliteedistandardite puhul.

Lisainformatsioon:

https://www.dnvgl.com/services/my-care-keeping-you-safe-assess-manage-and-mitigate-infection-risk-and-build-stakeholder-trust-176161