Meeskond

Rahvusvahelise kommunikatsioonifirmade keti Eurocom Worldwide liikmena on meil koostööpartnereid kõikjal maailmas, eriti tihedat koostööd teeme lähinaabritega lõunas ja põhjas.

In Nomine on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Soome-Eesti kaubanduskoja liige.

IMG_9417

Heikki Sal-Saller

Konsultant
heikki@innomine.ee
+372 502 8705
IMG_9227

Toomas Kään

Konsultant
toomas@innomine.ee
+372 501 0715

Erik Riikoja

Loovjuht
erik@innomine.ee
+372 528 2822

Marje Paddar

Konsultant
marje@innomine.ee
+372 533 16717

Siim Palu

Konsultant
siim.palu@innomine.ee
+372 555 99187
IMG_9333

Anett Veske

Konsultant – viibib välismaal
anett.veske@innomine.ee
+372 590 59809
greta_IMG_0332

Greta Lüiste

Konsultant
greta@innomine.ee
+372 564 67570

Kliendid