Greta Kingola sai kommunikatsiooni-ettevõtte In Nomine partneriks

Kommunikatsiooniettevõtte In Nomine osanike ring laienes kolmanda partneri võrra – alanud aastast on 10% osalus ettevõttes In Nomine konsultandil Greta Kingolal.

Greta Kingola on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärijuhtimise eriala. Magistrikraadi strateegilises turunduses kaitses ta Kölni Ülikoolis, kus läbis ka pikaajalise noorte juhtide programmi. 2015. aastal valis Marketingi Instituut tema töö parimaks turundusalaseks magistritööks Eestis.

Greta on In Nominega seotud alates 2012. aastast. Ta on nõustanud olulisi kliente kommunikatsiooni ja turunduskommunikatsiooni valdkonnas ning juhtinud suuri üritusturundusprojekte. Greta klientide hulka kuuluvad Cisco, Cosnova Beauty, Saint-Gobain, Schneider Electric jt.
Greta Kingola on Eesti Suhtekorraldajate Liidu liige.

“Iga konsultatsiooniettevõtte suurim kapital on inimesed, “ ütles kommunikatsiooniettevõtte In Nomine partner Toomas Kään. “Parimaid töötajaid tuleb võimalikult palju motiveerida. Kommunikatsiooniettevõtte tugevus seisneb erinevate oskuste, erinevate põlvkondade koosmõjus. Usume, et Greta näol on ettevõte saanud juurde seda nooruslikku sädet ja energiat, mida töös inimestega kunagi üleliia ei ole,” lisas Kään.

Kommunikatsiooniagentuuri In Nomine asutaja-partnerid on Toomas Kään ja Heikki Sal-Saller, kumbki 45%-lise osalusega.