Anna teada oma plaanidest, mida kavatsed teha sel ja järgmisel aastal. Räägi, kuidas sul läheb! Keerulistel aegadel on vaja võitlusvaimu turgutavaid, kriisist välja juhtivaid ning kliente tagasi toovaid häid uudiseid. Kanaleid, kus rääkida, leidub meil mitmeid. Kindlasti klassikaline meedia nii trükis, raadios-TVs kui ka veebis ja uue normaalsuse tõttu üha enam veebis. Räägime Sinu ettevõtte tegudest teistele ja räägime hästi, sest kui ei räägi, siis keegi teada ei saa ja koera saba kergitab vaid koer ise.

Kuidas jõuda klientideni?

Kliendi uudiskiri positiivsete sõnumitega

E-postiga klientidele ja potentsiaalsetele klientidele saadetavas uudiskirjas on uudised firma tegevusest, intervjuud ja huumor teksti, visuaalide, foto ja video kujul.

Tervitusega videoklipp klientidele

Videoklipis räägivad firma kõneisikud tänasest olukorrast ja ning kavatsustest – mis on õppimiskohad ning mis muutub klientidele veel paremaks.

Uudised klassikalises meedias

Teeme onlines ja prindis, raadios ja TVs uudiseid muudatustest, uutest lepingutest, uutest inimestest, korralikest tulemustest jpm.

Positiivne sotsiaalmeedia voog

Sotsiaalmeedias kajastatakse uudiseid kui ka mitteformaalsel moel firma igapäevategevust teksti, fotode, videona 2-3 korda nädalas.

Väike kliendiüritus pannkookide printimise või grilliga

Me oleme klientidega kohtunud pikalt onlines, peagi on paslik näha neid ka lives ja korraldada väiksem kliendisündmus uute suundade tutvustamiseks ja vabamaks suhtluseks.

Küsi pakkumist!

``

Head uudised toetavad äri ja panevad meid tegutsema!

Neist räägivad töötajad, kliendid ja kodused.

In Nomine heade uudiste tiim

Email: kertu@innomine.ee
Email: anett.veske@innomine.ee
Email: heikki@innomine.ee