14. Eurocom Worldwide konverents

Järjekorras juba 14. Eurocom Worldwide konverents Lissabonis keskendus juhtimise ja kommunikatsiooni probleemidele meie pidevalt muutuvas maailmas.

Konverentsist võttis osa 28 delegaati, kes esindasid 41 riiki neljalt kontinendilt. Osalejad ennustavad, et tulemas on järjekordne edukas aasta – ligi 70% partneritest ennustavad kasvuperioodi ka aastaks 2015.
“Meil on positiivsed ootused eelolevaks aastaks. 2014 aastal oli meie partnerite vahelisi äritehinguid üle 200, mis näitab suurenevat nõudlust globaalsete ühenduste järele,” ütles Eurocom Worldwide võrgustiku esimees Robin Baker.

Eurocom Worldwide on globaalne ühendus, mis koosneb iseseisvatest ning eravalduses olevatest avalike suhete agentuuridest. Üheskoos moodustub globaalne B2B kommunikatsiooniteenuse pakkuja, mis keskendub tehnoloogiale selle sõna laiemas tähenduses. Eurocom Worldwide ühendab endas 31 agentuuri, milles töötab üle 500 kommunikatsioonispetsialisti ja -konsultandi 45 pealinnas ning majanduskeskuses üle terve maailma. Lisainfo saamiseks külastage www.eurocompr.com.