IMG_0313-compressor

In Nomine OÜ 

Kadaka tee 63
12915 Tallinn
Estonia
Tel +372 660 9006
E-mail info(at)innomine.ee

IMG_0350-compressor
Heikki Sal-Saller
Konsultant

Heikki on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ja täiendanud end Tallinna Ülikoolis sotsioloogia alal. Töötanud ajakirjanikuna nädalalehes Kaubaleht, reklaamiagentuurides ja suhtekorraldusettevõtetes, turundusjuhina Tallinna Kaabeltelevisioonis. On EPRA liige. Räägib meelsasti meediast, tehnikast, klassikalistest autodest, luulest ning õllest. Oskab käsitseda squashireketit.

heikki(at)innomine.ee
+372 50 28 705

Toomas Kään  Konsultant

Toomas Kään
Konsultant

Toomas on lõpetanud Tallinna Ülikooli infoteenuste erialal. Töötanud avalike suhete juhina Eesti Rahvusraamatukogus, Eesti Energias ja konsultandina erinevates Eesti suhtekorraldusettevõtetes. Toomase kirg on kogumine ja kogutu süstematiseerimine. Olgu siis tegu heade raamatute, huvitavate heliplaatide või muu elule ilu andvaga.

toomas(at)innomine.ee
+372 50 10 715

IMG_0332-compressor
Greta Lüiste
Konsultant
Lapsehoolduspuhkusel

Greta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ja Kölni Ülikooli turunduse ja ettevõtte strateegilise arengu magistri. Ühe aasta on veetnud Münchenis õppides ja töötades. Enne tööle asumist käis Greta In Nomines praktikal ning suhtekorraldaja töö võlus oma mitmekesisusega. Vabamatel hetkedel meeldib vaadata piiride taha ning hoida käes tennisereketit, suusakeppe või head raamatut.

greta(at)innomine.ee
+372 56 46 75 70

IMG_0338-compressor
Epp Alatalu
Konsultant

Epp Alatalu on pärast Tartu Ülikooli ajakirjandusosakonna lõpetamist 1989. aastal töötanud ajakirjaniku ja kommunikatsiooni spetsialistina ning riigiametis, sealhulgas neli aastat Eesti Vabariigi presidendi pressinõunikuna. „Olen In Nomine lennukat, vaimukat ja ausat tööd avalike suhete ja üritusturunduse maastikul kõrvalseisjana nautinud. Selles on espriid, kellegi nimel kõneldes on oldud tellijale ustavad ja tarbijaile arusaadavad,“ ütleb Epp Alatalu.
In Nomines on tema tööde seas ettevõtlikkuse konkursi, teaduse populariseerimisega seotud teemad. Epu moto on kirjas vanasõnas – kes sitika tee peal õieti pöörab, saab ühe pulga ülemale.

epp.alatalu(at)innomine.ee
+372 51 21 721

IMG_0325-compressor
Siim Palu
Konsultant

Siim on õppinud Tallinna Ülikoolis suhtekorraldust ja omandanud bakalaureusekraadi. Ülikooli ajal oli ta praktikal reklaamiagentuuris, kus kirjutas sisuturundusartikleid ja viis läbi intervjuusid. Pärast kõrghariduse omandamist suundus ta ajateenistusse, kus teenis Pioneeripataljonis. Teenistuse lõpuks saavutas ta lipniku auastme. Innustatud militaarsest edust, asus Siim ka tsiviilelus tarkusi omandama. Kogemus maksab ja miski ei anna kogemust rohkem kui enda erialal töötamine.

siim.palu(at)innomine.ee
+372 55599187

IMG_9683
Mai Sillamäe
Konsultant

Mai on lõpetanud Tallinna Ülikooli bakalaureuseõppe suhtekorralduse erialal. Õpingute järel oli ka praktikal Ida-Tallinna Keskhaigla turundustiimis ja töötas turundusspetsialistina ettevõttes Uber Estonia.

Kommunikatsioniagentuuri töö In Nomines paelus Maid, sest töö loomus nõuab järjepidevat enesearengut – iga päev toob uusi teadmisi ning väljakutseid. Vabal ajal naudib filmikunsti ja leiab end tihtipeale kinosaalis filme vaatamas.

mai(at)innomine.ee
+372 56259356

Ettevõttest

In Nomine – kellegi või millegi nimel – annab kõige tabavamalt edasi meie praktilise kommunikatsiooniettevõtte tegevuse sisu.

In Nomine on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2001. aasta aprillis. Hetkel töötab ettevõttes viis konsultanti.

In Nomine põhiteenus on suhtekorraldus, millest peamise moodustavad meediasuhted, lisaks ürituste korraldamine ja meediakoolitus. Meie teenusteportfellis on muudki heaks turunduseks tarvilikku: reklaam, graafiline disain, turu-uuringud, fototeenused, videoteenused, kirjastamine.

In Nomine on rahvusvahelise PR-firmasid ühendava keti Eurocom Worldwide, Eesti Kaubandus- Tööstuskoja, Soome-Eesti Kaubanduskoja ja Balti-Saksa kaubanduskoja liige.

Viimased uudised

Latest news