Kuna rubriigi nimi on “uudised”, on siinkohal paslik kirja panna ka mõned huvitavamad tegemised ja tööd, mis hiljuti purki on marineeritud.  Ja koos piltidega, loomulikult.  Sest üritusel on meil alati oma fotograaf kaasas.

Teisipäeval, 21. septembril esitlesime rõivatööstusega seotud ettevõtetele uut asja rõivalogistikas-  aurutunnelit. Aurutunnel on seade, kust liiguvad riidepudel rippuvad riided läbi ning auru toimel muutuvad sirgeks.  Tunnel on ainus omasugune Balti riikides ning võib rõivaste transpordil olla päris hea argument ning annabItella Logisticsile konkurentsieelise. Peale sirgendamist liiguvad rõivad vajadusel läbi kiletamismasina. Seejärel pannakse tootele külge vajalikud juhendid/sildid ja toode ongi valmis poeriiulile viimiseks.

Kuna aurutunnel ei ole välimuselt väga atraktiivne, panime kutsele hoopis kena modelli. Kutse tegi seekord ehtsast kortsus riidest reklaamiagentuur PULT oma väikeste kätega, keda kena töö eest täname. Tänu kuulub ka fotograaf Erik Riikojale, kes aitas nõu ja fotoaparaadiga kaasa ürituse õnnestumisele.

Viimased uudised

Latest news