7 Kohvipoissi tutvustas uut tantsuliste kohvide sarja

29. jaanuar 2018

7 Kohvipoissi tutvustas uut tantsuliste kohvide sarja, mille kohvisordid Tango, Samba ja Flamenco võluvad mitmekülgsete maitsenüanssidega. Kohv on sageli inspireerinud nii filmi- kui tantsuloojaid ja nõnda tutvustati uusi sorte just Maarjamäe tallihoones Filmimuuseumi külje all flamenkorütmide saatel.

7 Kohvipoissi tuli tunamullu kõige esimesena turule oma kohvisordiga Café Flamenco. Ettevõtte jaemüügijuht Rainer Velt ütleb, et oma kohvisort on hea võimalus turul konkurentidest eristuda. “Samba ja Tango lisati valikusse just seetõttu, et klientidele rohkem valikuvõimalusi pakkuda ja ise paremini silma paista,” märgib Velt.

Uute kohvide tutvustamisel said kõik uudishimulikud kõiki sorte maitsta ja osaleda mitmes pimetestis. Kohvi tutvustades andsid kohvipoisid võimaluse enda rösti võrrelda Jacobsi, Kulta Katriina, Pauligi ja Löfbersi araabika kohvisegudega, mis valmistati täpselt ühte moodi presskannuga.

Barista Ain Kaljumäe sõnul on 7 Kohvipoissi oma kohvide röstimisel arvestanud eestlaste maitse-eelistusi, et saada nii presskannus või filtermasinas oma meelepärane kohv.

2016. aasta aprillist on Tartu Ülikooli Kliinikumi hoonetes uued kohvi- ja müügiautomaadid, mille omanik 7 Kohvipoissi annetab igalt müüdud tootelt 10 senti TÜ Kliinikumi Lastefondile. 2016. ja 2017. aastaga kogunes nii heategevuseks 13 587 eurot, mis uute kohvide degustatsioonil üle anti.

7 Kohvipoisi uute kohvisortide tutvustamisele pani õla alla In Nomine kollektiiv.

IMG_9794
IMG_9745
IMG_9631
IMG_9591

Viimased uudised

Latest news