Renault annab detsembris Eesti Toidupangale kasutada sõiduauto Renault Captur, et abistada Toidupanga vabatahtlikke toiduvedudel abivajajatele. 90% toidupanga tööst tehakse ära vabatahtlike poolt.

Prantsuse autotootja annab sõiduauto Renault Captur kasutada Eesti Toidupangale. Autot kasutatakse väiksemate toiduvedude tegemiseks üle kogu Eesti. Iga nädal jagab Toidupank toitu rohkem kui 13 tuhandele abivajajale. Kõige kiiremad ajad on tavaliselt aasta lõpus.

“See abi on meie jaoks väga oluline. Just detsembris peame transportima ohtralt toidukotte, et jõuda inimesteni üle kogu Eesti. Praegu on meil keskmiselt 13 500 klienti nädalas ja sel aastal jagame umbes 3 miljonit kilogrammi toitu,” sõnab Eesti Toidupanga tegevjuht Piet Boerefijn.

“Meie ettevõtte sotsiaalse vastutuse strateegia üks alustala on kaasamine. Jõuluaeg on lootusrikas aeg, mil ümberringi leiab kaasamist hulgi. Tahame teha oma osa ning seetõttu annamegi meelsasti Eesti Toidupanga vabatahtlikele kõige kiiremal ajal kasutada meie sõiduauto Renault Captur. Toidupangad üle kogu maailma mängivad ühiskonnas asendamatut rolli, et teha head puudust kannatavatele inimestele. Kui saame Eestis abiks olla, siis on meil ainult hea meel,” ütleb koostöö kohta Renault Polska Balti riikide äritegevuse juht Pawel Nowicki.

Renault Captur on Toidupanga kasutada 2.-21. detsembrini.

Eesti Toidupanga tegevjuht Piet Boerefijn