In_Nomine_tiim2_väiksem

In Nomine OÜ 

Kadaka tee 63
12915 Tallinn
Estonia
Tel +372 660 9006
E-mail info(at)innomine.ee

Heikki Sal-Saller Konsultant

Heikki Sal-Saller
Konsultant

Heikki on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ja täiendanud end Tallinna Ülikoolis sotsioloogia alal. Töötanud ajakirjanikuna nädalalehes Kaubaleht, reklaamiagentuurides ja suhtekorraldusettevõtetes, turundusjuhina Tallinna Kaabeltelevisioonis. On EPRA liige. Räägib meelsasti meediast, tehnikast, klassikalistest autodest, luulest ning õllest. Oskab käsitseda squashireketit.

heikki(at)innomine.ee
+372 50 28 705

Toomas Kään  Konsultant

Toomas Kään
Konsultant

Toomas on lõpetanud Tallinna Ülikooli infoteenuste erialal. Töötanud avalike suhete juhina Eesti Rahvusraamatukogus, Eesti Energias ja konsultandina erinevates Eesti suhtekorraldusettevõtetes. Toomase kirg on kogumine ja kogutu süstematiseerimine. Olgu siis tegu heade raamatute, huvitavate heliplaatide või muu elule ilu andvaga.

toomas(at)innomine.ee
+372 50 10 715

Greta Lüiste Konsultant Lapsehoolduspuhkusel

Greta Lüiste
Konsultant
Lapsehoolduspuhkusel

Greta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ja Kölni Ülikooli turunduse ja ettevõtte strateegilise arengu magistri. Ühe aasta on veetnud Münchenis õppides ja töötades. Enne tööle asumist käis Greta In Nomines praktikal ning suhtekorraldaja töö võlus oma mitmekesisusega. Vabamatel hetkedel meeldib vaadata piiride taha ning hoida käes tennisereketit, suusakeppe või head raamatut.

greta(at)innomine.ee
+372 56 46 75 70

Mariliis Pinn Konsultant

Mariliis Pinn
Konsultant

Mariliis Pinn on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna. Mariliis alustas 2006. aastal online-reporterina Äripäevas, viimastel aastatel on tegutsenud vabakutselisena, kirjutades ja toimetades erilehti ja reisiväljaandeid. Ta tunneb ennast hästi tehnilistest teemadest nagu IT, ehitus ja logistika kirjutades. Reisisõltlasena kirjutab ta ka heal meelel sellest, mida laias maailmas kogeda, kuidas ja kuhu minna, mida nautida ja teda võluvad maailma köögi mitmepalgelised maitsed.
Kui ta ei kirjuta, siis ta õmbleb või pildistab. Tema õmmeldud kaunid LizKiz Couture kleidid keerutavad Twirl It-i piltidel. Suvel aga nõuavad hoolt kasvuhooned tomatite, tšillide, maasikate ja muu söödava kraamiga.

mariliis(at)innomine.ee
+372 53 422 654

Epp Alatalu Konsultant

Epp Alatalu
Konsultant

Epp Alatalu on pärast Tartu Ülikooli ajakirjandusosakonna lõpetamist 1989. aastal töötanud ajakirjaniku ja kommunikatsiooni spetsialistina ning riigiametis, sealhulgas neli aastat Eesti Vabariigi presidendi pressinõunikuna. „Olen In Nomine lennukat, vaimukat ja ausat tööd avalike suhete ja üritusturunduse maastikul kõrvalseisjana nautinud. Selles on espriid, kellegi nimel kõneldes on oldud tellijale ustavad ja tarbijaile arusaadavad,“ ütleb Epp Alatalu.
In Nomines on tema tööde seas ettevõtlikkuse konkursi, teaduse populariseerimisega seotud teemad. Epu moto on kirjas vanasõnas – kes sitika tee peal õieti pöörab, saab ühe pulga ülemale.

epp.alatalu(at)innomine.ee
+372 51 21 721

Merle Ehasalu Konsultant

Merle Ehasalu
Konsultant

Merle on lõpetanud Tallinna Kergetööstustehnikumi asjaajamise ja arhiivinduse ning Tallinna Ülikooli inglise filoloogia erialal. Töötanud Stockmanni kaubamajas müügikonsultandi, Silja Line’s ja SuperSeaCat’is turundusspetsialistina. Teab, kuidas kord tõstab tulemust ja asjad ajades aetud saavad. Tunneb keeli ja oskab neid kasutada, olgu siis tegemist inglise, vene või soome keelega. Kui leidub vaba hetk, siis lahendab meelsasti ristsõnu ja sudokusid.

merle(at)innomine.ee
+372 56 69 8075

Gerda Jürgen Konsultant

Gerda Jürgen
Konsultant

Gerda õpib hetkel Tallinna Ülikoolis suhtekorraldust. Ta on olnud Tallinna Ülikooli Üliõpilaskonna Kultuuriklubis turundusjuht. Sel sügisel oli ta seotud Tallinna Tudengipäevadega, kus tegeles sotsiaalmeedia koordineerimisega. Suhtekorraldus on ala, kus ta tunneb, et saab näidata oma loomingulisust ning salakaval rutiin ei saa teda kätte.
Armastab loomi ja omab kaht segaverelist siiami kassi. Vabal ajal leiab teda perega aega veetmas, aeroobikas või lihtsalt väikestest asjadest rõõmu tundmas.

gerda(at)innomine.ee
+372 55 616 694

Ettevõttest

In Nomine – kellegi või millegi nimel – annab kõige tabavamalt edasi meie praktilise kommunikatsiooniettevõtte tegevuse sisu.

In Nomine on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2001. aasta aprillis. Hetkel töötab ettevõttes viis konsultanti.

In Nomine põhiteenus on suhtekorraldus, millest peamise moodustavad meediasuhted, lisaks ürituste korraldamine ja meediakoolitus. Meie teenusteportfellis on muudki heaks turunduseks tarvilikku: reklaam, graafiline disain, turu-uuringud, fototeenused, videoteenused, kirjastamine.

In Nomine on rahvusvahelise PR-firmasid ühendava keti Eurocom Worldwide, Eesti Kaubandus- Tööstuskoja, Soome-Eesti Kaubanduskoja ja Balti-Saksa kaubanduskoja liige.

Viimased uudised

Latest news