img_1261

In Nomine OÜ

Kadaka tee 63
12915 Tallinn
Tel 660 9006
E-mail info(at)innomine.ee

Heikki Sal-Saller
Konsultant

Heikki on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ja täiendanud end Tallinna Ülikoolis sotsioloogia alal. Töötanud ajakirjanikuna nädalalehes Kaubaleht, reklaamiagentuurides ja suhtekorraldusettevõtetes, turundusjuhina Tallinna Kaabeltelevisioonis. On EPRA liige. Räägib meelsasti meediast, tehnikast, klassikalistest autodest, luulest ning õllest. Oskab käsitseda squashireketit.

heikki(at)innomine.ee
50 28 705

Toomas_pilt

Toomas Kään
Konsultant

Toomas on lõpetanud Tallinna Ülikooli infoteenuste erialal. Töötanud avalike suhete juhina Eesti Rahvusraamatukogus, Eesti Energias ja konsultandina erinevates Eesti suhtekorraldusettevõtetes. Toomase kirg on kogumine ja kogutu süstematiseerimine. Olgu siis tegu heade raamatute, huvitavate heliplaatide või muu elule ilu andvaga.

toomas(at)innomine.ee
50 10 715

greta

Greta Lüiste
Konsultant

Greta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ja Kölni Ülikooli turunduse ja ettevõtte strateegilise arengu magistri.  Ühe aasta on veetnud Münchenis õppides ja töötades. Enne tööle asumist käis Greta In Nomines praktikal ning suhtekorraldaja töö võlus oma mitmekesisusega. Vabamatel hetkedel meeldib vaadata piiride taha ning hoida käes tennisereketit, suusakeppe või head raamatut.

greta(at)innomine.ee
56 46 75 70

krista

Krista Must
Konsultant

Krista õppis suhtekorraldust Tartu Ülikoolis. Oskuse tööd teha sai ta külge Tartus legendaarseid tudengipäevi korraldades, oskusi uudist ja sõnumit meediasse viia, veebe luua ja toimetada on ta ajaga sammu pidades lihvinud Sotsiaalministeeriumis ja Tallinna Ülikoolis. Suhtekorralduse eriala edukuse nimel panustab ta juba kuuendat aastat Eesti Suhtekorraldajate Liidu liikmetegevusse ja sündmuste korraldamisse. Vaba aja investeerib ta kahe väikese tüdruku ilusasse lapsepõlve.

krista(at)innomine.ee
51 56 364

Merle_pilt

Merle Ehasalu
Konsultant

Merle on lõpetanud Tallinna Kergetööstustehnikumi asjaajamise ja arhiivinduse ning Tallinna Ülikooli inglise filoloogia erialal. Töötanud Stockmanni kaubamajas müügikonsultandi, Silja Line’s ja SuperSeaCat’is turundusspetsialistina. Teab, kuidas kord tõstab tulemust ja asjad ajades aetud saavad. Tunneb keeli ja oskab neid kasutada, olgu siis tegemist inglise, vene või soome keelega. Kui leidub vaba hetk, siis lahendab meelsasti ristsõnu ja sudokusid.

merle(at)innomine.ee
56 69 8075

Ettevõttest

In Nomine – kellegi või millegi nimel – annab kõige tabavamalt edasi meie praktilise kommunikatsiooniettevõtte tegevuse sisu.

In Nomine on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 2001. aasta aprillis. Hetkel töötab ettevõttes viis konsultanti.

In Nomine põhiteenus on suhtekorraldus, millest peamise moodustavad meediasuhted, lisaks ürituste korraldamine ja meediakoolitus. Meie teenusteportfellis on muudki heaks turunduseks tarvilikku: reklaam, graafiline disain, turu-uuringud, fototeenused, videoteenused, kirjastamine.

In Nomine on rahvusvahelise PR-firmasid ühendava keti Eurocom Worldwide, Eesti Kaubandus- Tööstuskoja, Soome-Eesti Kaubanduskoja ja Balti-Saksa kaubanduskoja liige.

Viimased uudised

Latest news